Chcielibyśmy móc dzielić się posiadaną wiedzą z innymi. Dlatego chętnie poprowadzimy szkolenia z zakresu marketingu i pr-u oraz umiejętności miękkich przydatnych w pracy. Korzystając z naszych usług będziesz mógł jeszcze skuteczniej prowadzić działania marketingowe w swojej firmie.

Szkolenia z zakresu marketingu

Dla wszystkich tych, którzy chcieliby w przyszłości samodzielnie koordynować działania PR przygotujemy cykl szkoleń, który pozwoli zgłębić tajemnice marketingu oraz public relations. Nasza oferta z zakresu szkoleń skierowana jest zarówno do instytucji, jak i osób indywidualnych, które chciałyby zdobyć nową wiedzę lub udoskonalić swoje umiejętności.

Nasze szkolenia mogą obejmować m.in. następujące tematy:

  • budowanie wizerunku firmy,
  • skuteczna komunikacja z klientem,
  • budowanie marki, planowanie strategiczne,
  • social media – co, gdzie i jak,
  • jak nawiązać skuteczny kontakt z mediami,
  • PR produktów i usług.
szkolenia

 

uczestnicy szkolenia

Szkolenia z zakresu umiejętności miękkich

Organizujemy szkolenia z zakresu umiejętności miękkich. Podczas takich szkoleń pokażemy m.in., jak skutecznie zaprezentować siebie i swój produkt, jak rozmawiać z klientem, jak efektywnie zarządzać czasem i kierować zespołem. Przeprowadzimy warsztaty motywacyjne lub integracyjne dla pracowników firmy, które zwiększą efektywność pracy zespołu.

Wieloletnie doświadczenie w pracy trenerskiej w organizacjach pozarządowych to nasz największy atut. Organizowaliśmy warsztaty i kursy dla dziesiątek młodych liderów. To wszystko sprawia, że bardzo dobrze wiemy, jak skutecznie i ciekawie przekazać wiedzę.

Szczegóły szkoleń ustalamy za każdym razem indywidualnie i dostosowujemy naszą ofertę do potrzeb odbiorcy.

Nasze szkolenia realizowane są przez praktyków – osoby od lat pracujące w zakresie, z którego przekazują wiedzę. Do współpracy zapraszamy specjalistów w danej dziedzinie. Nasi współpracownicy mogą wziąć udział w gościnnych wystąpieniach na różnych spotkaniach i konferencjach.

Poza kwestiami merytorycznymi zajmujemy się także logistyką. Jeżeli jest taka potrzeba organizując szkolenie możemy zapewnić salę, catering, zadbać o biuro szkolenia/konferencji, opracować i przygotować materiały szkoleniowe czy wydać zaświadczenia dla uczestników. Powierzając nam realizację szkolenia możesz zaufać, że zrobimy to profesjonalnie od początku do końca.

Share This: