Targi to jedna z form bezpośredniego dotarcia do klientów. Dlatego wiele firm decyduje się na wystawienie swojego stoiska, aby móc pokazać swoją ofertę i na żywo porozmawiać z jej odbiorcami.

Dla firmy Whirpool przygotowywaliśmy aranżację na dwie imprezy targowe – HORECA/GASTROFOOD w Krakowie oraz Franczyza w Warszawie.

Stoisko swoją stylizacją nawiązywało do włoskiego miasteczka. Można było posiedzieć przy prawdziwej włoskiej kawie zrobionej w ekspresie marki Whirpool czy obejrzeć inne sprzęty jak lodówki do win i pralki. Produkty Whirpoola doskonale odpowiadają potrzebom hoteli i restauracji, które były odbiorcami imprezy targowej. Całość wystroju dopełniała ścianka z panoramą przytulnego miasteczka, ustawione na stoisku stoliki i krzesełka kawiarniane.

Przygotowanie stoiska dla Whirpoola na targi obejmowało zarówno prace koncepcyjne – pomysł na oryginalną prezentację produktów, jak i całkowite wykonanie. Dla naszego klienta opracowaliśmy grafiki wykorzystane na stoisku, przygotowaliśmy także odrębne materiały promocyjne (ulotki i broszury), które były rozdawane odwiedzającym targi.

whirpool-targi-krakow-kawiarnia

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz