160527_OnTheRock_logo_strona

OnTheRock to firma założona przez dwójkę miłośników wspinaczki – Agnieszkę i Michała. Postanowili oni ze swojej pasji zrobić sposób na życie i założyć firmę realizującą imprezy wspinaczkowe. Chcą przez to promować aktywny tryb życia, pokazywać, ja wiele korzyści dla jednostki i zespołu płynie z uprawiania sportu oraz zarażać innych swoją pasją.

Współpracę z OnTheRock zaczęliśmy od samego początku powstawania firmy. Nazwa jest wynikiem przeprowadzonych przez nas dwóch sesji namingowych, gdzie pracowaliśmy burzliwie dyskutując i analizując wszelkie skojarzenia i słowa związane z profilem firmy.

Następnym krokiem było przygotowanie przez nas logo oraz wizytówek dla firmy. Logo w prosty sposób nawiązuje do głównego obszaru działalności czyli wspinaczki skalnej, a pomarańczowy kolor dodaje pozytywnej energii.

Nasza współpraca z firmą obejmowała także przygotowanie strony www.ontherock.pl. Strona internetowa stworzona została według wytycznych klientów tak, aby jak najpełniej obrazować całość oferty firmy.

 ontherock2 ontherock3 ontherock1