Busz Brothers to nowo powstająca firma specjalizująca się w organizacji wydarzeń blisko natury. Zajmowaliśmy się koncepcją marki Bush Brothers, doradztwem z zakresu wizerunku oraz tworzeniem identyfikacji wizualnej i strony www firmy.

Oferta firmy Busz Brothers obejmuje propozycje dla biznesu, szkół oraz klientów indywidualnych. Jej celem jest zabranie ludzi z dala od cywilizacji i zapewnienie chwili wytchnienia na łonie przyrody. Każdy może przeżyć wyjątkową przygodę i sprawdzić swoje umiejętności podczas wyprawy do lasu. Wydaje się banalne i oczywiste, ale możemy być pewni, że Busz Brothers zapewnią mnóstwo atrakcji i nauczą wielu przydatnych i ciekawych rzeczy. Przygotowane przez nich imprezy to atrakcyjna forma na spędzenie wolnego czasu.

busz-brothers-hasło-1

Koncepcja marki, doradztwo

Z firmą Bush Brothers współpracowaliśmy od samego początku pomagając w tworzeniu wizji marki, która będzie unikatowa, a jednocześnie jak najlepiej opisze proponowane usługi. Naszymi działaniami był m.in. naming oraz hasła promujące firmę, które pojawiły się na stronie internetowej oraz na Facebooku. Chłopaki z Bush Brothers dopiero stawiają swoje pierwsze kroki, dlatego zajęliśmy się doradztwem z zakresu wizerunku i kontaktu z klientem.

Pierwszym krokiem było wymyślenie nazwy. Wspólnie z Jakubem i Aleksandrem podczas kilku sesji namingowych określiliśmy wartości, jakie charakteryzują firmę – profesjonalizm połączony z przygodą i luzem. Nazwa firmy jest połączeniem słowa busz czyli las, krzaki, gęstwina z Blues Brothers, co nawiązuje do dobrych, braterskich relacji pomiędzy Kubą i Aleksandrem, a także do atmosfery przyjaźni, jaką chcą w swoich usługach proponować.

Identyfikacja wizualna – prostota i naturalność

Nasza agencja odpowiedzialna była także za stworzenie identyfikacji wizualnej marki Bush Brothers. Opracowaliśmy logo marki oraz zestaw grafik do poszczególnych elementów oferty. W tym przypadku postawiliśmy na prostotę oraz kojarzone z lasem i naturą kolory czyli zieleń i brąz.

Bardzo chwalimy sobie współpracę z Twórnią, dzięki nim udało się stworzyć coś świeżego i niepowtarzalnego. Jeśli ktoś szuka ludzi, którzy pomogą mu wyróżniać się w tłumie przecietności, trafił pod właściwy adres.

Jakub Dyktyński, właściciel Busz Brothers

Zapraszamy na stronę: www.buszbrothers.pl, która również jest naszym dziełem.

busz-brothers-identyfikacja-wizualna

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz