Mocną stroną Twórni są ludzie. Stanowimy zespół, który uzupełnia się zarówno pod względem umiejętności, jak i sposobu pracy. Nasza ekipa, to ludzie:

  • młodzi, pełnie zapału i pozytywnej energii do działania,
  • nie bojący się nowych wyzwań, niekonwencjonalnych rozwiązań i szukający nowych pomysłów,
  • ze zróżnicowanym doświadczeniem zdobywanym przez lata na wielu płaszczyznach,
  • potrafiący słuchać, analizować potrzeby, stawiać cele i konsekwentnie dążyć do ich realizacji,
  • którzy wierzą, że to, co robią jest ważne.

Tomasz Jachimek

Człowiek, który kocha marki i to wszystko, co one ze sobą niosą. Bada je, analizuje, szuka nowych rozwiązań. Dlatego też na co dzień doradza innym, co marka ma mówić, komu i jakiego ma przy tym użyć fontu. A że jeszcze wiele musi się nauczyć, nie może dziwić fakt, że pochłania właściwie wszystko, co marek i brandingu dotyczy.

e-mail: tomek@twornia.pl
tel. 782 408 411

Anna Omiecińska

Absolwentka kulturoznawstwa i euromarketingu na Uniwersytecie Łódzkim. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała przede wszystkim pracując w niewielkich firmach i organizacjach pozarządowych. W związku z tym wie, w jaki sposób prowadzić działania marketingowe w przypadku ograniczonego budżetu. Specjalizuje się w tworzeniu contentu oraz organizacji wydarzeń. Tworzyła treści dla portali turystycznych, instytucji szkoleniowych oraz organizacji pozarządowych. Ma na swoim koncie organizowanie szkoleń, konferencji, wyjazdów.

e-mail: ania@twornia.pl
tel. 697 431 952

Ludzie - zespół "Twórni"

Współpracownicy Twórni

Poza tymi, którzy stanowią trzon Twórni, współpracujemy z wieloma specjalistami (informatykami, grafikami, fotografami, animatorami), którzy realizują z nami konkretne projekty. Dbamy o profesjonalizm naszych działań zlecając je najlepszym i zaufanym ludziom.

Zapisz