Twórnia to grupa ludzi, dla których organizacja wydarzeń jest pasją i sposobem na życie. Lata doświadczeń w organizacji różnorodnych imprez sprawiają, że żadne zadanie nie jest dla nas niemożliwe, a nasze głowy pękają od pomysłów na nowe działania. Stworzymy dla Ciebie wydarzenie idealne. Nasze eventy to kreatywny pomysł połączony z profesjonalną realizacją.

Chcesz zorganizować ciekawe wydarzenie, ale nie masz pojęcia, jak się za to zabrać? Z chęcią pomożemy Ci w tym. Oto, co możemy zrobić.

Imprezy i wyjazdy integracyjne

Dobrze zmotywowany i zintegrowany zespół, dążący do wspólnych celów i umiejący współpracować ze sobą to sukces firmy. A nic tak nie jednoczy zespołu jak wspólna zabawa połączona z odrobiną wyzwań.

Organizujemy wyjazdy i eventy integracyjne dla firm. Posiadamy różnorodne scenariusze imprez integracyjnych, które za każdym razem dostosowujemy indywidualnie do oczekiwań klienta. Wszystkie one łączy jednak jeden element – aby odnieść sukces należy postawić na pracę zespołową i skuteczną komunikację między uczestnikami.

Nasza propozycja eventów integracyjnych to m.in.

  • wyjazdy integracyjne,
  • pikniki firmowe dla pracowników i ich rodzin,
  • warsztaty teambiuldingowe,
  • gry miejskie i terenowe,
  • imprezy tematyczne np. bale karnawałowe.

 

 team-386673_960_720

eventy konferencje i szkolenia

 

Konferencje i szkolenia

Przygotowanie konferencji lub szkolenia to złożony proces, który wymaga czasu i dokładności. Dlatego warto zlecić to firmie zewnętrznej, która zadba o najwyższy poziom wydarzenia.

Organizując szkolenie zadbamy o takie rzeczy, jak miejsce, zakwaterowanie uczestników, sprzęt nagłośnieniowy, catering, obsługa biura szkolenia, program artystyczny. Możemy także zaprojektować i przygotować wszelkie niezbędne materiały – teczki dla uczestników, identyfikatory, długopisy i notatniki firmowe po to, aby uczestnicy byli w pełni usatysfakcjonowani. Oferujemy realizację działań promocyjnych wydarzenia oraz rejestracji uczestników i dbanie o przepływ informacji i kontakt z mediami. Powierzając nam organizację konferencji nie musicie się o nic martwić.

Organizując wydarzenia kilkudniowe organizujemy także dodatkowe atrakcje dla zaproszonych gości. Współpracujemy m.in. z przewodnikami miejskimi, którzy w ciekawy sposób przedstawią uczestnikom Łódź lub z różnorodnymi artystami, którzy mogą stanowić ciekawą atrakcję wieczoru.

 

Eventy promocyjne

Imprezy promocyjne to ciekawa i skuteczna forma zaprezentowania swoich usług lub produktów potencjalnym klientom. Dają one możliwość bezpośredniego porozmawiania z zainteresowanymi, przekonania ich do swojej marki oraz zbudowania pozytywnego wizerunku firmy.

Nasza oferta obejmuje m.in. akcje street marketingowe, degustacje i prezentacje produktów.

Targi

Imprezy targowe są ważnym elementem promocyjnym w wielu branżach.
Nasza oferta dotycząca organizacji targów obejmuje zarówno sprawy formalne, jak zakup miejsca, jak i postawienie boksów, ich identyfikację wizualną oraz cały program udziału w targach. Stworzymy szereg atrakcji, które przyciągną odwiedzających na wasze stoisko i sprawią, że ludzie zapamiętają Was na dłużej.

Eventy, promocje, degustacje

Eventy dla dzieci

Działania dla dzieci i młodzieży

Od wielu lat pracujemy z dziećmi i młodzieżą organizując różnorodne wydarzenia. Znamy specyfikę pracy z najmłodszymi i wiemy, jak umiejętnie połączyć dobrą zabawę z przekazywaniem wiedzy.

Share This: